REFERENCJE

W związku z wprowadzeniem płacy minimalnej na terytorium Francji i koniecznością powołania reprezentanta z miejscem zameldowania w w/w kraju, w czerwcu 2016 roku podjęliśmy współpracę z Kancelarią Prawną Viggen. Otrzymaliśmy dostęp do platformy internetowej, znajdującej się pod adresem: https://fr.viggen.pl/index.html, która umożliwia nam w prosty i przejrzysty sposób zamieszczanie dokumentów poświadczających naliczenie i wypłatę płacy minimalnej obowiązującej we Francji. Ponadto posiada ona wiele udogodnień, tj.: • ogromne ułatwienie w przekazywaniu dokumentacji, którą musi posiadać reprezentant, • prosty sposób zamieszczania dokumentacji, • dostęp do zamieszczonych dokumentów w każdym miejscu, na dowolnym komputerze, • przejrzysty i czytelny układ strony. Dotychczasowa współpraca z Kancelarią Prawną Viggen przebiega bardzo dobrze. Jest to firma posiadająca wielu specjalistów, którzy są dla nas wsparciem w rozwiązywaniu problemów prawnych, dotyczących płacy minimalnej na terytorium Francji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal zadowalająca i kontynuowana przez wiele lat.
Paula Piłatkowska RUTA S.J. - asystent ds kadr

Ogromną zaletą programu PZ jest dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów, w szczególności funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów z poziomu konta Klienckiego.
Joanna Nawara - Usługi transportowe ASIA

Dignissim per dis dignissim mi nibh a parturient habitasse suspendisse ut a feugiat morbi neque tortor.Tellus volutpat scelerisque tempor a a lectus torquent consectetur. Lorem ipsum dolor si amet dolor.
Andrew Adams - Support Team